DMCA Disclaimer

İtibariyle etkili Pazar, 5 Kasım 2023

Daha fazla bilgi için veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

feragatnameler apkjolly.com

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://apkuzmani.com – iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. sitemiz bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda hiçbir garanti vermez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgilerle ilgili herhangi bir işlem kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu tutulamaz. Feragatnamemiz, Feragatname Oluşturucu com ve Feragatname Oluşturucu yardımıyla oluşturuldu.

Web sitemizden, bu harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve kalitesi üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerikler için bir öneri teşkil etmez. Site sahipleri ve içerik önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan gerçekleşebilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında olan farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işletmeye girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce, lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak
Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi ve şartlarımızı kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme
Bu belgeyi günceller, değiştirir veya değişiklik yaparsak, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanır.