Telif hakkı

İtibariyle etkili Pazar, 5 Kasım 2023

apkjolly.com yasalara, telif haklarına ve özlük haklarına saygı göstermeyi amaçlar. Sitemiz 5651 sayılı kanunda tanımlanan “hosting sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin yasa dışı içeriği kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle sitemiz “uyar ve kaldır” ilkesini benimsemiştir. Telif hakkıyla korunan eserlerin hukuka aykırı olarak paylaşıldığını ve yasal haklarının ihlal edildiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri yorum ve e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Bizimle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde kaldırılacak ve sizinle iletişime geçilecek ve gerekli bilgiler verilecektir.

Ayrıca sitemizden indirilen oyunların veya uygulamaların “uygulama izinleri” Google Play ve App Store’dakilerle aynıdır. Oyun ve uygulama izinlerinde herhangi bir ayarlama yapmıyoruz. Bu nedenle, cihazınıza gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz. Herhangi bir sorun için Google Play veya App Store’daki oyunun yapımcı şirketine yorum bırakın veya bir e-posta gönderin. Uygulama izinlerinde herhangi bir ayarlama yapmadığımız için, sitemiz cihazınızda oluşabilecek herhangi bir sorundan sorumlu tutulamaz.

İndirilen dosyaları barındırmıyoruz kendi sunucularımızda. Hala telif hakkıyla korunan içerik varsa, lütfen aşağıdaki e-posta adresinden bize gönderin.

Bizimle iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.