eFootball™ 2024 icon

4.3 12.5m Yorumlar 111


8.2.0 Yayınlayan: KONAMI


Hakkında

"PES"ten Devrim niteliğinde değişiklikDijital futbolda yepyeni bir çağ: "PES" gelişerek "eFootball™"a dönüşüyor! Artık "eFootball™" ile futbol oyunlarında yepyeni bir …

“PES”ten Devrim niteliğinde değişiklikDijital futbolda yepyeni bir çağ: “PES” gelişerek “eFootball™”a dönüşüyor! Artık “eFootball™” ile futbol oyunlarında yepyeni bir sayfa açabilirsiniz! eFootball™ 2024

 

Kendi Rüya takımınızı Kurun

takımınızı FC Barcelona, Manchester United FC, FC Bayern München, AC Milan, Internazionale Milano ve öteki Avrupa devlerinin yanı sıra Millî Takımların ve ek olarak güney ABD’daki, J.League’deki ve dünyanın dört bir tarafındaki Kulüp Takımlarının en yeni Formaları ve Amblemleri ile markalaştırabilirsiniz!

Oyuncularla Sözleşme İmzalayın

ekibinızı oluşturduktan sonra sıra birkaç oyuncu aktarma etmeye geliyor! Günümüzün süper yıldızlarından futbol efsanelerine kadar oyuncularla sözleşme imzalayın ve ekibinızı yeni zirvelere taşıyın! eFootball™ 2024

Özel Oyuncu sıralaması

Burada, gerçek fikstürlerde göze çarpan isimler, öne çıkan liglerdeki oyuncular ve oyunun efsaneleri gibi özel oyuncularla sözleşme imzalayabilirsiniz!

 Standart Oyuncu listesi

Burada favori oyuncularınızı özenle seçip onlarla sözleşme imzalayabilirsiniz. Ek olarak aramanızı daraltmak için Sırala ve Filtrele işlevlerini kullanabilirsiniz.

Menajer listesi

Burada farklı Antrenörlük Yakınlıklarına sahip, her tür taktiksel yaklaşıma yatkın olan menajerlerle sözleşme imzalayabilirsiniz.

Maç Oynama

ekibinızı favori oyuncularınızla kurduktan sonra sahaya çıkmanın zamanı geldi demektir.
Yeteneklerinizi YZ’ye karşı test etmekten Online Maçlarda sıralama mücadelesi vermeye kadar eFootball™’un keyfinı dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz! eFootball™ 2024

YZ’ye Karşı Maçlarında yeteneklerinizi geliştirin

Gerçek dünyadaki futbol takvimiyle örtüşen çeşitli Etkinlikler bulunuyor. Bunların arasında daha yeni başlayanlar için “Yeni başlamış olan”.  Etkinliği ve ayrıca yüksek profilli liglerdeki takımlara karşı oynayabileceğiniz etkinlikler yer ediniyor. Etkinliklerin temalarına uyan bir Rüya ekip kurun ve katılın!

Kullanıcı Maçlarında enerjisinizü test edin

Klasman tabanlı “eFootball™ Ligi” ve çeşitli haftalık Etkinliklerle gerçek zamanlı rekabetin tadını çıkarın. Rüya ekibinızı 1. Klasman’ın zirvesine çıkarabilecek misiniz? eFootball™ 2024

arkadaşlarla en fazla 3’e 3 maçlar
Arkadaş Maçı özelliğini kullanarak arkadaşlarınıza karşı oynayın. Geliştirdiğiniz takımınızın gerçek gücünü onlara gösterin!
Ayrıca en fazlaca 3’e 3 ortaklaşa maçlar da mevcut. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek futbolda kıran kırana rekabetin hazzını çıkar!

Oyuncu Gelişimi

Oyuncu Türlerine bağlı olarak, geçirme ettiğiniz oyuncuları geliştirebilirsiniz.
Oyuncularınızı maçlarda oynatarak ve Etkinlik ödülü olarak alınan “seviye Antrenmanı Programlarını” kullanarak oyuncularınızın seviyesini artırın. Oyuncularınızın seviyesi yükseldikten sonra mevcut “İlerleme Puanlarını” kullanarak oyuncularınızın yeteneklerini daha da artırabilirsiniz. İlerleme Puanlarını “Şut Çekme”, “Top Sürme” yada “Defans” gibi belli kategorilere dağıtarak ilgili Oyuncu İstatistiklerini artırın.
Oyuncularınızı hangi kategoride geliştirmek istediğinizden kararlı değilseniz [Otomatik dağıt] işlevini kullanarak İlerleme Puanlarını otomatik olarak dağıtabilirsiniz.
Oyuncularınızı tam olarak iyi mi istiyorsanız öyle geliştirin!

*Belçika’da ikamet eden kullanıcılar, ödeme olarak eFootball™ Parası gerektiren ganimet kutularına erişemeyecektir.

[En Son Haberler İçin]
sürekli olarak yeni özellikler, modlar, etkinlikler ve oynanış iyileştirmeleri uygulanacak.
Daha fazla data için resmi eFootball™ internet sayfasına göz atabilirsiniz.

[Oyunu İndirme]
eFootball™ 2024 indirmek ve yüklemek için yaklaşık 2,9 GB boş depolama alanı gereklidir.
Lütfen indirmeye başlamadan önce kafi boş alanınızın olduğundan kararlı olun. Çünkü ana oyunu ve tüm güncellemelerini bir wi-fi bağlantısı kullanarak indirmenizi öneririz.

[Online Bağlantı]
eFootball™ 2024 oynamak için bir internet bağlantısı gereklidir. Oyundan en iyi şekilde keyif almak için istikrarlı bir bağlantı ile oynamanızı şiddetle öneririz.

efootball 2024

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

8.2.0

Yükleyen:

mesutti

Android gerektirir

7.0

Android

7.0

Şu tarihte mevcut:

Get eFootball™ 2024 on Google Play

Kategori

Oyunlar apk

Oyunlar

4.3 Rating (12503766 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 6 Ara 2023

[Ana Sayfa] ■ Maç (modlar) ・ "Ligim"e yeni bir Rüya Takım oyun modu eklendi.■ Maç (oyun içi) ・ Online maçlarda bir kullanıcının atlanamayan gol sevinci gerçekleştirme sayısı, maç başına bir defayla sınırlandırıldı. ・ Maç süresi göstergesi, duraklatma ekranına eklendi.■ Takımım ・ Oyuncuların sözleşmeleri artık GP kullanarak yenilenebilir.[Diğerleri] ・ Bu güncellemeyle birlikte ayrıca bazı başka sorunlar için düzeltmeler uygulandı. *Ayrıntılı bilgi için oyundaki Haberler bölümüne göz atın.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 12,503,766
Değerlendirme
4.3
12.5m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap