Tank Stars – Savaş Oyunu icon

4.6 2.2m Yorumlar 130


1.91 Yayınlayan: CASUAL AZUR GAMES


Hakkında

Aksiyon dolu 2D tank savaşına hazır mısın? Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak arkadaşlarınla oynayabileceğin en iyi savaş tankı oyunlarından biri …

Aksiyon dolu 2D tank savaşına hazır mısın? Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak arkadaşlarınla oynayabileceğin en iyi savaş tankı oyunlarından biri olan Tank Stars’a hoş geldin. Doğru atış açısını bul ve demir gücünü düşmanının savaş makinelerinin üzerine sal! Hızlıca doğru atışı yap yoksa kaybedersin!

SİLAHINI SEÇ

Cephaneliğinde düzinelerce ölümcül roket ve silah mevcut. Nükleer silahlar, dondurucu bombalar, şok tabancaları, raylı silahlar, plazma topları ve çok daha fazlası! Hedeflerini olabildiğince çabuk ortadan kaldırmak için doğru silahı seç. Düşmanın tüm tanklarını yerle bir et!

SAVAŞ MAKİNELERİNİ TOPLA

Şimdiye kadarki en havalı tanka sahip olmak ister misin? Çılgın tank savaşlarını kazan, tonlarca altın kazan ve geçmişin ve geleceğin tüm harika tanklarını topla! T-34, Abrams, Tiger, Zehirli Tank, Atomik Fırlatıcı ve daha birçok ölüm makinesi askeri üssünde seni bekliyor.

ÇEVRİMİÇİ TANK SAVAŞLARINI KAZAN

Dünyanın dört bir yanındaki binlerce oyuncuyla çok oyunculu tank savaşlarında savaş makineni komuta et! Şoka girme ve çevrimiçi PvP arenasına hükmet – tüm dünyaya gerçek tank yıldızının kim olduğunu göster!

ARKADAŞLARLA OYNA

Arkadaşlarınla çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabileceğin eğlenceli oyunlar mı arıyorsun? Bu en iyi topçu oyunlarından birini kesinlikle seveceksin. Savaş makinelerini seç ve çevrimdışı çok oyunculu PvP oyununa katıl. 1v1 savaşırken bolca eğlen 1v1 savaşırken doğrudan cihazın üzerinde eğlencenin dibine vur!

TANK TURNUVALARINA KATIL

Ekstra para ve benzersiz yükseltmeler kazanmak için zorlu PvP tank savaşlarına hazırlan! Turnuva modunda, gerçek zorluklarla ve seni yok etmek için tüm savaş potansiyellerini ortaya çıkarmaya hazır yetenekli rakip dalgalarıyla karşılaşacaksın!

Ağır zırhlı çılgın tanklarını komuta et ve savaş arenasına hükmet! Kaynayan Tank Stars topluluğuna katıl ve en iyi tank oyunlarından birinin tadını çıkar! Hemen şimdi ücretsiz oyna ve gerçek bir tank kahramanı ol!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.91

Yükleyen:

mesutti

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Tank Stars – Savaş Oyunu on Google Play

Kategori

Geçit apk

Geçit

4.6 Rating (2260272 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 14 Eyl 2023

Oyun deneyiminizi daha da büyütmeye hazırız. Hatalar giderildi ve oyun performansı optimize edildi. Zevk almak.Ekibimiz tüm yorumları okur ve oyunu her zaman daha iyi hale getirmeye çalışır. Yaptığımız işi seviyorsanız ve herhangi bir iyileştirme önermekten çekinmeyin, lütfen bize biraz geri bildirim bırakın.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 2,260,272
Değerlendirme
4.6
2.2m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap